Životné poistenia so zľavou až -30% – Akcia Jeseň/Zima 2012 začala!

Po úspechu letnej akcie, Vám prinášame novú a lepšiu Akciu – Jeseň/Zima 2012.

Ako ste sa mohli dočítať v predchádzajúcom článku o ukončení letnej akcie na porovnanie životného poistenia, skončila veľmi veľmi úspešne. Nepredpokladali sme taký záujem, vyše 200 odoslaných žiadostí. Našťastie sme to zvládli. Letné mesiace však ešte nemáme uzatvorené, a Vaše hodnotenia začneme zbierať až onedlho. Dúfame preto, že budete k nám zhovievaví, a budete nám ochotní pár slovami popísať Vaše skúsenosti a výsledok. Pomôžete tak ďalším záujemcov zorientovať sa v kvalite pomoci, ktorú sme obdržali.

Akcia Jeseň/Zima 2012 bude mať trošku iné zameranie, ako letná. V letnej sme ponúkali pomoc odborníčky pri porovnaní a nájdení najlepšieho životného poistenia na trhu pre Vaše individuálne potreby. Počas letnej akcie sme zistili, že ľudia nie sú informovaní o zavádzaní nových Unisex pravidiel zo strany Európskych inštitúcií na Slovensku a následnej zmeny cien a platieb, o ktorej informuje len málo zdrojov a odborníkov. Je tomu podľa všetkého preto tak, lebo ešte nikto nevie presne ako a koho sa presne zdraženie dotkne a v akej miere. A na druhej strane toto rozhodnutie závisí od samotných životných poisťovní, podľa štruktúry ich existujúcich produktov a poplatkov. V skratke sa predpokladá zvýšenie až o 30% pre ženy, ale môžu nastať i prípady, keď sa zvýšenie dotkne mužov. Preto sa odporúča pre ľudí, ktorí nechcú zbytočne preplácať na nových životných poisteniach, uzavrieť si ho čím skôr. O týždne, alebo mesiac už môže byť neskoro. Životné poisťovne musia len zrovnoprávniť podmienky produktov a prípadne zmeniť ceny, podľa všetkého nemajú povinnosť aj informovať nových klientov o zvýšení cien.

Záujemcovia a záujemkine z letnej akcie, boli týmto faktom mile prekvapení a jednou cestou získali automaticky životné poistenia, ešte za staré ceny a ušetrili tak až 30%. 

Na základe skúseností o malej informovanosti ľudí o fakte očakávaného zvýšenia cien, sme sa rozhodli predĺžiť informačnú kampaň až kým zvýšenie nenastane. Najneskôr do začiatku zimných mesiacov.

Konkrétne si o zvýšení si môžete prečítať viac v článku, kliknite sem.

Informácie o akcii jeseň/zima s formulárom pre nezávislú konzultáciu nájdete, keď kliknete sem.

Tešíme sa na Váš záujem a prajeme Vám veľa správnych rozhodnutí v živote. Dúfam že i naše akcie Vám k tomu prispejú.

Tím stránky

Životné Poistenie 24
Pomôžeme Vám nájsť najlepšie životné poistenie s maximálnou úsporou. 

Ist hore na formular Kliknite sem pre podrobnosti

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Pokračujte na podobné príspevky nižšie:

Príspevok bol publikovaný v kategórii Životné Poistenie , označený značkami: , , , , , , , , , , . Do svojich obľúbených záložiek si môžete uložiť článok pomocou trvalého odkazu na stránku tu.

Komentáre nie sú povolené.