Letná akcia pre porovnanie životného poistenia úspešne skončila.

Za veľký úspech vďačíme Vám!

Týmto by sme chceli poďakovať všetkým záujemcom, čitateľom , čitateľkám, rodinám a jednotlivcom a všetkým návštevníkom našej stránky. Záujem bol z Vašej strany o pomoc pre nájdenie najlepšieho životného poistenia pomocou expertky a odborníčky, ktorá nám i Vám pomáhala nemohol byť väčší. A to i napriek tomu, že sme mali minimálnu reklamu. Väčšinou ste si nás našli i tak vo vyhľadávačoch na celom Slovenskom internete alebo pomocou našej Facebook stránky. 

Medzi vyhľadávačmi ste nás hlavne našli v Google a Bing-u, alebo na našej Facebook stránke: http://www.facebook.com/zivotnepoistenie24.

Výsledkom je vyše 200 odoslaných žiadostí, ktorých spracovanie sme našťastie zvládli aj vďaka Vám. Proces nájdenia od nájdenia vhodného životného poistenia pre každú osobu individuálne nie je ľahká, ani krátka záležitosť, preto ešte stále nemáme uzatvorené všetky Vaše prípady.

Nemôžeme ani nechceme presne uvádzať konkrétne kto presne prejavil záujem, ale akcia mala veľmi široký záber a záujem prekvapil aj nás. Medzi záujemcami boli napr.:

  • rodiny i jednotlivci, ľudia žijúci v partnerských vzťahoch, s deťmi i bez
  • ľudia s vysokými/strednými i minimálnymi platmi
  • zamestnaní, študenti, živnostníci, podnikateľia, ženy i muži v domácnosti
  • ľudia pracujúci alebo cestujúci v zahraničí
  • ľudia zamestnaní v štátnej sfére
  • celebrity, slávne a známe osobnosti

Takže ako vidíte, záujem bol prierezom celej spoločnosti, a väčšinou sa dá zhrnúť len tak, že záujem prejavili ľudia, ktorí chcú mať istotu do budúcnosti. Neopúšťa ich optimizmus a viera v lepšiu budúcnosť, i keď výhliadky nie sú najružovšie. Jednoducho veria v lepšiu budúcnosť svoju, svojej rodiny, detí a blízkych. Na jednej strane chcú byť poistení proti rizikám, a na druhej strane si väčšinou chcú aj sporiť alebo investovať pomocou životného poistenia. A hlavne veria v to, že kríza netrvá nekonečne dlho, či sme na teraz na jej začiatku, v strede, alebo pred koncom, pri uzatvorení dostatočne dlhého životného poistenia sa nemusia ničoho obávať.

Informácia o tom, že proces nájdenia vhodného životného poistenia sa môže časovo aj natiahnuť, v niektorých prípadoch aj o viac, dní alebo aj týždňov je dôležitá z iného uhľa. A to hlavne preto, lebo počas leta nás informovala naša odborníčka, že sa kráti obdobie do kedy je možné uzavrieť si nové životné poistenie ešte za staré ceny a že zdraženie alebo zmena cien/poplatkov sa už blíži.

A ľudia o tomto fakte ani nevedeli. V čom im dávame za pravdu, veď kto sa vo svojom voľnom čase zaoberá legislatívnymi zmenami na Európskej úrovni, ktoré ovplyvňujú dianie aj u nás. Málokto! Čiže väčšinou ani nevedeli že naša pomoc im ušetrí až desiatky tisíc Eur počas trvania zmluvného obdobia. Čomu sa však nadmieru tešili!

Preto sme sa rozhodli koncom leta a začiatkom jesene ešte spraviť informačnú kampaň, i keď s limitovanými prostriedkami o fakte že zdraženie sa neúprosne blíži. Vieme že ľudí, ktorí už majú životné poistenia, tento fakt nezaujíma, ale všetci ostatní ani nevedia o tom! Možno keď si budúci mesiac, alebo od nového roka uzatvoria životné poistenie, už ho budú mať s novými Unisex cenami a podmienkami a možno aj zvýšenými platbami. Čo znamená, že podľa rozhodnutia jednotlivých životných poisťovní budú upravované ceny pre jednotlivé skupiny obyvateľstva.

Dúfame, že pokiaľ ešte nemáte životné poistenie Vy, niekto z Vašej rodiny, blízkych, priateľov, alebo kolegov a zišlo by sa mu, odporučte mu ho, alebo mu len prepošlite článok o zdražení. Veď je to základným pilierom finančného zabezpečenia a krytia rizík pre každú osobu, rodinu alebo skupinu ľudí.

Neváhajte, teraz je ten správny čas.

Na stránke akcie pre Jeseň/Zima 2012 sa môžete o tom dočítať viac, prípadne i vyplniť nezávislú žiadosť o konzultáciu.

Tešíme sa naďalej na Vašu návštevu a dúfame že informácie ktoré Vám poskytujem Vám pomôžu pre správne rozhodnutia.

O zdražení všeobecne si môžete prečítať podrobnejšie v tomto článku – kliknite sem.

Ďakujem ešte raz za prejavenú dôveru a záujem o spoluprácu s nami.

Tím stránky

Životné Poistenie 24
Pomôžeme Vám nájsť najlepšie životné poistenie s maximálnou úsporou.

Ist hore na formular Kliknite sem pre podrobnosti

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Pokračujte na podobné príspevky nižšie:

Príspevok bol publikovaný v kategórii Životné Poistenie , označený značkami: , , , , , , , , , , . Do svojich obľúbených záložiek si môžete uložiť článok pomocou trvalého odkazu na stránku tu.

Komentáre nie sú povolené.