Kategória Životné Poistenie

Kategória životného poistenia.

Na tejto stránke nájdete všetky informácie ohľadne životného poistenia.

AKTUÁLNA SPRÁVA

Využite Vašu poslednú šancu. Kliknite sem.

Predĺžili sme dobu, počas ktorej Vám ešte vieme pomôcť s porovnaním životného poistenia a nájdením najlepšieho, podľa Vašich individuálnych potrieb. Ako už iste viete, alebo možno i nie, životné poistenia zdražejú až o 30%. Toto číslo Vám možno nehovorí nič, ale môže to znamenať aj desiatky tisíc Eur. Zdraženie nastane koncom novembra až začiatkom decembra. Preto neváhajte, pokiaľ ešte nemáte životné poistenie, je to posledná šanca. Odborníčka s ktorou spolupracujeme Vám pomože nájsť to najlepšie s čo maximálnou úsporou.
Kliknite sem pre bližšie informácie.

Pokiaľ máte záujem o všeobecné vzdelávanie v oblasti poisťovníctva, konkrétne v oblasti životného poistenia, odporúčame Vám nasledovné články.

Najnovšie články v tejto kategórii, zoradené podľa dátumu publikácie.

Argumenty sprostredkovateľov a predajcov životného poistenia

Najčastejšie argumenty predajcov životného, sprostredkovateľov a maklérov životného poistenia. Počet uzavretých životných poistení klesá a stúpa podľa ročného obdobia. Neklesá však úsilie predajcov a sprostredkovateľov životného poistenia. Sú väčšinou vytrénovaný poisťovňami a akonáhle počujú názor, myšlienku, problém alebo … Zobraziť celý príspevok

Publikované v kategórii: Životné Poistenie