Porovnanie životného poistenia jednoducho a rýchlo.

Limitovaná ponuka pre Vás

Prinášame Vám časovo limitovanú akciu. Veľmi veľa čitateľov a návštevníkov nášho blogu sa na nás obracia s otázkami ohľadne životného poistenia a životných poisťovní. Otázky zvyknú byť väčšinou veľmi všeobecné a naše odpovede a rady preto veľmi obsiahle a taktiež všeobecné.

Konkrétne porovnanie možností uzavretia životného poistenia, alebo porovnania výhodnosti je možné pokiaľ máme k dispozícii všetky Vaše údaje a uzavretie je možné len osobne s dodatočným poradenstvom. Zákony na Slovensku zatiaľ neumožňujú priame uzavretie životného poistenia cez internet.

Preto Vám prinášame možnosť získať profesionálne poradenstvo a pomoc s porovnaním životného poistenia pomocou odborníčky zaoberajúcej sa nezávislým poradenstvom už vyše 10 rokov a spoločnosťou ktorej dôverujeme my, i naši čitatelia. Máme s ňou dobré skúsenosti a preto ju odporúčame aj Vám. Tato možnosť Vám ušetrí veľa času, a čas sú peniaze!

Táto možnosť je určená pre porovnanie životných poistení pre Vaše individuálne potreby a podľa Vašich údajov. Okrem toho máte možnosť Vám vie pomôcť i so všeobecnými rodinnými financiami alebo optimalizáciou finančného portfólia. A hlavne na jednom mieste.

Životné poisťovne na Slovensku

Neustále analyzujeme a porovnávame podmienky, výhody a nevýhody životných poistení od väčšiny životných poisťovní na Slovensku. Sledujeme zahraničné trendy a informácie z materských spoločností poisťovní. Náš cieľ je poskytnúť Vám čo najrýchlejšie a najjednoduchšie riešenia pre krytie Vašich individuálnych potrieb a rizík.
Životné Poistenie 24 - Životné poisťovne logá

Vaše názory

Po tom ako Vám úspešne nájdeme vhodné životné poistenie, poprosíme aj Vás o hodnotenie našej služby a našich spolupracovníkov, ktorí budú pracovať na Vašim zadaním. Vaša spokojnosť je najdôležitejším faktorom našeho aktuálneho a budúceho pôsobenia na trhu. Tešíme sa na úspešnú a dlhodobú spoluprácu.

“Ďakujem Vám, podobná
služba chýbala na Slovensku.
Odporučené životné poistenie
mi plne vyhovovalo.”
“Ďakujem za Vaše služby, s uzatvoreným životným poistením sme plne spokojný.
Odporúčam.”
“Ušetrili ste nám veľa času a peňazí. Ďakujem v mene celej našej rodiny. Odporúčam Vaše služby každému.”
Andrea S., Ružomberok Rodina Z., Trnava Petra a Štefan A., Bratislava
     

Kliknite sem !↑ NEZABUDNITE VYPLNIŤ A ODOSLAŤ FORMULÁR ↑

Komentáre nie sú povolené.