O nás

Stránka Životné Poistenie 24 vznikla v roku 2011 a pokúšali sme sa vytvoriť stránku s témou životného poistenia. Publikujeme vlastné originálne články na tému. Na Slovensku je všeobecne nedostatok nezávislých informácií na tieto témy, ktoré by boli ľahko pochopiteľné.

Pokiaľ sa chce záujemca informovať, musí preštudovať okrem zákonov i každý jeden poistný produkt a porovnať. Je to ideálna cesta, ale môže trvať týždne/mesiace alebo i roky. Problémom je odborný jazyk zmlúv a podmienok poisťovní, ktoré môže pochopiť úplne len človek s minimom právnického alebo poistného vyššieho vzdelania. Je to ideálna cesta, ale povedzme si pravdu, kto má toľko času?

Informácie ktoré prinášame sú kombináciou všeobecných základných znalostí a zahraničných informácií, hlavne z nemeckého a rakúskeho trhu, keďže tam sídli väčšina materských spoločností životných spoločností.

Pravidelne dostávame od Vás otázky ohľadne životného poistenia, pokúśame sa Vám ich zodpovedať čo najlepšie, ale väčšinou to aj tak končí odborným poradenstvom ktoré Vám odporúčame. Preto využite novo vytvorený formulár na vrchu stránky. Jediné o čo Vás potom prosíme, je hodnotenie odporučenej služby.

Prajeme Vám veľa užitočne stráveného času na stránke.

V mene technickej podpory,

K.

Komentáre nie sú povolené.